TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

największy krzyż na arabskiej ziemi

Dla większości ludzi Zjednoczone Emiraty Arabskie to tylko jedno miejsce: Dubaj. Miasto w stylu science fiction z kultowymi drapaczami chmur, wyspami w kształcie palm, centrami handlowymi wielkości miasta, krytym stokiem narciarskim i pałacowymi kurortami plażowymi. Ale to także różnorodna mozaika sześciu kolejnych emiratów, z których każdy ma swój własny charakter i urok.

Bogate w ropę Abu Zabi, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, reklamuje się jako centrum kultury i rozrywki. Beyond wznosi się nad rozległym regionem Al Dhafra, domem dla północnych krańców falujących wydm pustyni Rub Al Khali. Jego magiczną ciszę przerywa jedynie szept ruchomych piasków toczących się w kierunku Arabii Saudyjskiej. Na północ od Dubaju, Sharjah to centrum sztuki i dziedzictwa ZEA, podczas gdy Ras Al Khaimah to plaża z mnóstwem atrakcji.