TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Armenia

Armenia

klasztory na wzgórzach

Niewiele krajów ma tak starożytną, złożoną i pełną tragedii historię jak Armenia. To miejsce, w którym zaintryguje Cię historia, zachwycą Cię zabytki, oczaruje Cię krajobraz i zawstydzi Cię przyjazność mieszkańców. Nie jest to łatwe miejsce do zwiedzania. Drogi są wyboiste, transport często jest trudny w nawigacji. Ci, którzy nie mówią po ormiańsku lub rosyjsku, mogą mieć trudności z komunikacją. Ale podróżowanie tutaj jest równie satysfakcjonujące, jak odkrywcze.

Armenia to nie tylko niezwykła kolekcja średniowiecznych klasztorów rozsianych po całym kraju. Jest to atrakcja numer jeden, ale tuż za nią plasuje się dramatycznie piękny krajobraz, który doskonale nadaje się do uprawiania turystyki pieszej i innych zajęć na świeżym powietrzu. A potem następuje nieoczekiwana radość z odkrywania Erywania - jednego z najbardziej żywiołowych i ujmujących miast regionu. Wszystko to razem zapewnia kuszące i niezwykle przyjemne doświadczenie w podróży.