TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Liban

Liban

na styku Zachodu i Bliskiego Wschodu

Liban to niewielki, śródziemnomorski kraj, który jest fascynującym połączeniem Bliskiego Wschodu i Zachodu, chrześcijaństwa i islamu, tradycji i nowoczesności. To miejsce, w którym kultura, rodzina i religia są najważniejsze.
Jest to ojczyzna wspaniałej kuchni, nadmorskich kurortów i najbardziej efektownego, hedonistycznego miasta na Bliskim Wschodzie - Bejrutu. Zniszczony przez dziesięciolecia wojny domowej oraz inwazje i interwencje sąsiednich narodów, Liban jest jednak pobłogosławiony wspaniałymi górskimi widokami, majestatycznymi starożytnymi ruinami i niezłomnymi, gościnnymi ludźmi. Liban nagradza podróżnika natchnieniem do przemyśleń i ucztą dla zmysłów i żołądka.