TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Tadżykistan

Tadżykistan

na dachu świata

Tadżykistan, to kraj, w którym ponad 90% ziemi to wyżyny. Ten dar natury dał Tadżykistanowi cenną przewagę nad sąsiadami, a mianowicie jedne z najbardziej inspirujących, wysokogórskich krajobrazów na świecie. W ciągu godziny od Duszanbe leżą wielobarwne jeziora, szczyty, które aż proszą się o zdobycie i wysokie przełęcze, które ekscytują nawet niechętnych podróżników. Wśród tego naturalnego czaru są rozproszone wioski i miasta, które przetrwają każdy ekstremalny sezon. Tym tradycyjnym społecznościom nie było łatwo przystosować się do zmieniającego się świata poza ich górskimi twierdzami, ale mimo to przyjaźnie witają obcych i radośnie usprawiedliwiają kulturowe faux-pas jako nieodłączną część ich dumnej demokracji. Odwiedzającym, którzy akceptują trudności w podróżowaniu takie jak noclegi na świeżym powietrzu, zimna woda, dziurawe drogi, kraj rekompensuje z nawiązką rzadki wgląd w życie na „Dachu Świata”.