TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Kuwejt

Kuwejt

oaza w krainie pustynnych równin

Kuwejt, leżący się między Arabią Saudyjską a Irakiem, w jednym z najstarszych zakątków świata. Podobnie jak inne kraje Zatoki Perskiej jest bogaty w ropę, a jego krajobraz architektoniczny jest eksperymentalny i odważny, ale nie zawiera blichtru i przepychu. Może to być wynikiem irackiej inwazji i jej następstw, a może to świadoma decyzja, aby nie poddawać się komercjalizacji.
Geograficznie Kuwejt leży daleko od węzłów turystycznych Zatoki Perskiej na południu, co oznacza, że jest tu mniej turystów. Dzięki temu poczuć można bardziej autentyczny arabski klimat tego kraju. Kuwejt pozostaje oazą w krainie pustynnych równin, a odwiedzający mogą być zaskoczeni oferowanymi intrygującymi atrakcjami. Od ciekawych muzeów i galerii poprzez wspaniały suk, aż po promenadę z plażami i tętniącymi życiem restauracjami.