TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Bahrajn

Bahrajn

tradycja i nowoczesność

Bahrajn jest jak ostryga. Z pozoru szorstki wygląd zewnętrzny, który wymaga pewnego wysiłku aby dotrzeć do cennych nagród. Bahrajn to też legendarne położenie na terenie starożytnego imperium Dilmun i epicentrum przeszłości Zatoki Perskiej. Ma historię, nad którą warto się zadumać. Dziś szczycący się własnym Grand Prix Formuły 1 czy rozwijającą się sceną artystyczną. Bahrajn to również kulinarny kwiat zapylany przez ogromną populację emigrantów w Manamie oraz bogactwo atrakcji i sportów na lazurowych wodach otaczających kolekcję wysp.

Bahrajn to pewny siebie kraj noszący wszelkie znamiona nowoczesnego, bogatego narodu Zatoki Perskiej. To wielowarstwowe i wielokulturowe miejsce które, często jest pomijane przez turystów, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że na plaży będziesz tu mieć sporo miejsca dla siebie.