TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Izrael

Izrael

kraj trzech religii

Niewiele miejsc na ziemi jest tak pasjonujących jak Izrael. Zapierające dech w piersiach piękno jego wzgórz i dolin, niesamowity spokój Morza Martwego, wielokolorowy kanion Makhtesh Ramon oraz starożytne mury i ścieżki Nazaretu i Jerozolimy.
Wezwanie muezina i ciche modlitwy ortodoksyjnych Żydów przy Ścianie Płaczu odzwierciedlają, jak religijni są żyjący tu chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie. Religia przejawia się tu w każdym aspekcie życia.

Wizyta w Izraelu to zupełnie wyjątkowe doświadczenie. Żaden inny kraj nie ma tak dużej różnorodności na tak małym obszarze. Od odwiedzenia świętego miasta Jerozolimy, świętego dla Żydów, chrześcijan i muzułmanów, po wizytę w chłodnym, postępowym, nowoczesnym i tętniącym życiem śródziemnomorskim Tel Awiwie, oddalonym o niecałą godzinę, Izrael jest krajem kontrastów jak żaden inny. W Izraelu jest więcej muzeów na osobę niż gdziekolwiek indziej na świecie oraz ogromna ilość stanowisk archeologicznych, których historia sięga tysiącleci.

Izrael jest nasycony aktywnościami, które zaspokoją wszystkie gusta. Od pływania w Morzu Śródziemnym i nurkowania w Morzu Czerwonym w Ejlacie, po jazdę na nartach na Wzgórzach Golan i unoszenie się w magicznych wodach Morza Martwego. Izrael jest poprzecinany szlakami rowerowymi i pieszymi, a nawet szczyci się pierwszym na świecie podwodnym muzeum w Cezarei, w którym można nurkować wśród starożytnych ruin. Możesz też wybrać się na jedną z wielu setek różnych wycieczek po Izraelu, które zaspokoją wszystkie gusta i zainteresowania i poprowadzą Cię przez tę niesamowitą ziemię.