TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Wyspy Kokosowe

Wyspy Kokosowe

dziewicze plaże

Położone 2750 km na północny zachód od Perth w zachodniej Australii i 900 km od Wyspy Bożego Narodzenia, Wyspy Kokosowe Keelinga to grupa wysp koralowych, które tworzą dwa atole. Tylko dwie z 27 wysp są zamieszkane - reszta czeka, aż je odkryjesz. To ostatni dziewiczy raj Australii leżący na lazurowych wodach Oceanu Indyjskiego. Geograficznie stanowią część Azji Południowo-Wschodniej, jednak ze względu na przynależność do Australii często terytorium Wysp Kokosowych zaliczane jest do Oceanii.

Wyspy Kokosowe oferują spektakularne możliwości nurkowania zarówno z rurką jak i z akwalungiem, doskonałe wędkowanie i przypływ adrenaliny podczas kitesurfingu. Zrelaksuj się na pustych plażach, odwiedź niezamieszkane wyspy kajakiem, obserwuj spektakularne ptactwo lub złap prom na wyspę macierzystą, aby zatrzymać się w oryginalnej rezydencji Clunies-Ross i odkryć kulturę i tradycje mieszkańców Cocos Malay.