TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Korea Północna

Korea Północna

kompletna izolacja

Nie ma drugiego takiego miejsca na Ziemi jak Korea Północna. To nominalnie komunistyczne państwo przeciwstawiło się wszelkim oczekiwaniom Świata i przetrwało upadek Związku Radzieckiego. Korea Północna to najbardziej odizolowany naród świata, w którym internet i większość zdobyczy XXI wieku pozostają nieznane, a miliony żyją w cieniu wszechogarniającego kultu jednostki.
Kompromisy potrzebne do podróżowania tutaj są nieuniknione. Podczas podróży będziesz miał cały czas towarzystwo dwóch państwowych przewodników i usłyszysz jednostronną opowieść o historii i potędze kraju. Tym, którzy nie mogą tego zaakceptować, lepiej byłoby trzymać się z daleka - ale ci którzy mogą, podejmą fascynującą podróż do innego, niepokojącego świata.