TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Uzbekistan

Uzbekistan

piękno starożytnych miast

Uzbekistan, kolebka kultury regionu od ponad dwóch tysiącleci, jest dumnym placem urzekającego arsenału architektury i starożytnych miast, które są głęboko przesiąknięte krwawą, fascynującą historią Jedwabnego Szlaku. Pod względem samych zabytków Uzbekistan jest największą atrakcją Azji Środkowej,

Samarkanda, Buchara i Khiva zawsze zachwycają odwiedzających swoimi wspaniałymi meczetami, medresami i mauzoleami, a bardziej ekscentryczne atrakcje, takie jak szybko zanikające Morze Aralskie, fortece odległego Karakalpakstanu, jego dynamicznie rozwijającą się stolicę Taszkent i możliwości ekoturystyczne Góry Nuratau oznaczają, że można tu zaspokoić nawet najbardziej zróżnicowane gusta.

Pomimo tego, że Uzbekistan jest surowo rządzonym państwem policyjnym, pozostaje krajem niezwykle przyjaznym, w którym gościnność pozostaje istotnym elementem życia codziennego, a ludzie których spotykasz, sprawiają, że czujesz się naprawdę mile widziany.