TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Gruzja

Gruzja

klasztory bliżej Boga

W ciągu ostatnich dziesięciu lat Gruzja zmieniła się z sekretnego miejsca, w tłumnie odwiedzane przez turystów. Dziś Gruzja jest zdecydowanie najczęściej odwiedzanym krajem na Kaukazie Południowym i łatwo zrozumieć dlaczego. Bogata kultura i zadziwiająco różnorodne krajobrazy Gruzji sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdego, kto kocha historię i przyrodę w olbrzymiej dawce.

Od zielonych dolin z winnicami po stare kościoły, klasztory i wieże strażnicze położone w fantastycznej górskiej scenerii - Gruzja jest pełna pocztówkowych widoków. W ostatnich latach Tbilisi stało się jednym z najfajniejszych miast w tej części świata, z kwitnącą sceną klubową, światowej klasy restauracjami i ogromnym wyborem lokalnych winiarni, które z sprawiają, że jest to najmodniejsze miejsce w regionie. Gruzini uważają, że ich kraj jest kolebką wina i jest miejscem, w którym goście są uważani za błogosławieństwo, a gościnność jest podstawą życia.