TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Timor Wschodni

Timor Wschodni

najmłodszy kraj Azji

Z prawie nietkniętymi rafami – „najlepszymi na świecie '' do nurkowania, diugonami do obserwowania, górami do wspinaczki i starożytnymi tradycjami, które przetrwały zniszczenia wojenne, Timor Wschodni oferuje jedne z ostatnich dziewiczych szlaków na świecie.

Przypnij fajkę i podziwiaj dziewicze rafy otaczające północne wybrzeże i Ataúro lub zanurz się głębiej z agencjami nurkowymi, które mogą pochwalić się miejscami o doskonałej bioróżnorodności ryb rafowych. Przebij się szlakiem przez ten niesamowity kraj lub zapoznaj się z mroczną historią Timoru Wschodniego w muzeach Dili, a następnie wyrusz poza stolicę. Wędruj do jaskiń w dżungli, spaceruj po mglistych targach w górskich wioskach i popijaj lokalną kawę na tarasie wielkich portugalskich pousad. Wytrzęś się na diabolicznych drogach, zatrzymując się ma klifach wzdłuż wybrzeża, by robić zdjęcia morskich krajobrazów.