TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Kazachstan

Kazachstan

kraj prawdziwej przygody

Dziewiąty co do wielkości kraj świata jest najbardziej rozwiniętym gospodarczo ze „stanów”, dzięki obfitym rezerwom ropy i większości innych cennych minerałów. Oznacza to ogólnie lepsze standardy zakwaterowania, restauracji i transportu niż gdziekolwiek indziej w Azji Środkowej. Największe miasto, Ałmaty, niemal przypomina Europę z zielonymi alejami, eleganckim ALZhiR Museum-Memorial Complex, błyszczącymi centrami handlowymi i hedonistycznym życiem nocnym. Stolica Nur-Sultan, na smaganym wiatrem północnym stepie, została przekształcona w wizytówkę XXI wieku z mnóstwem śmiałej futurystycznej architektury. Ale to poza miastami przeżyjesz tu największe przygody podróżnicze. Czy to wędrówki po wysokich górach i zielonych dolinach Tian Shan, poszukiwanie dzikiej przyrody na usianym jeziorami stepie, cieszenie się domową gościnnością w wiejskich pensjonatach lub podróżowanie 4x4 po zachodnich pustyniach po odległe podziemne meczety.