TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska

nie tylko islam

Arabia Saudyjska to miejsce narodzin i duchowa ojczyzna islamu. Arabia Saudyjska jest bogata w atrakcje i poruszającą symbolikę. Dla muzułmanów miasta Mekka i Medyna to miejsca święte, podczas gdy rzeźbione świątynie Madain Saleh, znane jako druga Petra i wyrafinowana sztuka naskalna w Jubbah to największe skarby powstałe przed islamem.

Istnieje tu wiele cudów. Od czerwonych wydm romantycznych pustyń, poprzez fascynujący Rijad, który jest wizytówką współczesnej Arabii Saudyjskiej, aż po koralową architekturę Jeddah, która przenosi Cię z powrotem do historii tego tętniącego życiem portu pielgrzymkowego. Nieskazitelne, lazurowe wody Morza Czerwonego zapraszają do eksploracji, a na południu klejnot w koronie królestwa, Asir, odsłania zapierającą dech w piersiach górską scenerię, w której tajemnicze i spektakularne wioski czekają na odkrycie.