TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Somaliland

Somaliland

prężne życie lokalne

Dla wytrawnych podróżników poszukujących zupełnie niezwykłych wrażeń z podróży, Somaliland jest miejscem obowiązkowym. Gdzie jeszcze na świecie możesz odwiedzić kraj, który oficjalnie nie istnieje? Podczas gdy reszta Somalii od dwóch dekad jest strefą zamkniętą dla podróżnych, samozwańcza Republika Somalilandu przywróciła prawo i porządek w swoich granicach. Tutaj bezpieczeństwo ludzi Zachodu jest traktowane bardzo poważnie, a obcokrajowcy są mile widziani.

Somaliland oferuje wiele nieoczekiwanych i wspaniałych niespodzianek. Podziwiaj wyjątkowe malowidła naskalne, poczuj puls szybko rozwijającej się stolicy, spaceruj po opuszczonych plażach, odwiedzaj tętniące życiem miasta targowe, podziwiaj wspaniałe krajobrazy i wytycz własny szlak na dalekim wschodzie i zachodzie kraju. Gdziekolwiek pojedziesz, poczujesz się jak pionier. Jednak przede wszystkim Somalijczycy sprawiają, że wizyta w tym kraju jest niezapomniana, ze swoim legendarnym poczuciem gościnności.