TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Gwinea Równikowa

Gwinea Równikowa

pełna leśnych stworzeń

Gwinea Równikowa to kraina naczelnych z pomalowanymi twarzami, miękkimi chmurami motyli i owadów tak kolorowych, że należą do królestwa fikcji.

Gwinea Równikowa ma złą reputację, z historią nieudanych zamachów stanu, oskarżeniami o korupcję, przemycanym mięsem z buszu i wiadrami ropy. Ale jest wiele rzeczy, które mogą Cię przyciągnąć na piękne, czarno-białe wybrzeża tego kraju.

Stolica – Malabo - szczyci się fascynującą architekturą kolonialną i eleganckimi wieżowcami koncernów naftowych, ale zachowuje swój afrykański smak dzięki kolorowym rynkom i tętniącemu życiem portowi. Chociaż obecnie kraj ocieka bogactwem ropy naftowej, krany wielu ludzi wysychają. Bieda przenika zwykłe życie, czyniąc podróż do Malabo jednocześnie hedonistyczną i rozdzierającą serce.

Za Malabo, na wyspie Bioko, są wulkaniczne pejzarze, wioski rybackie, lasy deszczowe pełne zagrożonych wyginięciem naczelnych, tętniące życiem ptactwo i brzegi gniazdujących żółwi morskich. Na lądzie czekają białe plaże Rio Muni, leśne ścieżki i krajobrazy dżungli.