TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Gabon

Gabon

dom dla „dziwnej” przyrody

Na imponującej powierzchni 11,25% Gabonu utworzono park narodowy. Gabon oferuje spektakularny wachlarz dzikich zwierząt w gęstych lasach deszczowych i na otwartej sawannie. Do tego wspaniałe piaszczyste plaże, rwące rzeki i eteryczne krajobrazy. Wyobraź sobie Raj w niezbadanej części Afryki.

Gabon jest najbardziej postępowym i przyjaznym podróżnikom miejscem w regionie, chociaż turystyka pozostaje niezwykle samodzielna. Albo będziesz musiał korzystać z ofery biura podróży, albo samodzielnie pokonywać nienajlepsze drogi. W Gabonie nie ma za wiele opcji transportu i prawie nie występuje infrastruktura hotelarska. Poza kosmopolitycznym Libreville i Port-Gentil, największymi miastami kraju, Gabon to nieodkryta kraina cudów, której nie można przegapić.