TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Mozambik

Mozambik

morskie safari

Mozambik kusi swoją linią brzegową i kołyszącymi się palmami, tradycjami, kulturą, klimatem i możliwościami przygód. Ten enigmatyczny kraj południowoafrykański jest daleko od map większości podróżników, ale ma wiele do zaoferowania tym, którzy się tu zapuszczają. Długie, otoczone wydmami plaże, turkusowe wody obfitujące w ławice kolorowych ryb, dobrze zachowane korale, odległe archipelagi na północy, piękne fale na południu i pełne gracji łodzie z falującymi żaglami.

Dodaj do tego architekturę w stylu kolonialnym, pulsujące życie nocne, fascynującą mieszankę kulturową i rozległe połacie buszu. Odkrywanie tych atrakcji w Mozambiku nie zawsze jest łatwe, ale zawsze przynosi satysfakcję. Zabierz ze sobą cierpliwość na długie przejażdżki autobusem, trochę sprytu podróżowania, poczucie przygody i wskocz w podróż życia.