TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Gwinea

Gwinea

spokojne płynie czas

Gwinea to kraina o zaskakującym pięknie, od pofałdowanego górskiego płaskowyżu Fouta Djalon po rozległe ziemie Sahelu i gęste lasy. Kierowcy od dawna poddawani są tu wyzwaniu jakim jest kierowanie swoimi pojazdami po skałach i podmokłych ścieżkach. Miłośnicy przyrody zatracają się podczas długich wędrówek po wodospadach, dumnych wzgórzach i małych wioskach lub śledząc szympansy w gęstym lesie deszczowym.

Kraj ten został odizolowany przez wybuch epidemii wirusa Ebola w Afryce Zachodniej w 2014 r. W czerwcu 2016 r. Gwinea została oficjalnie uznana za wolną od wirusa i związane z nim ograniczenia w podróżowaniu zostały zniesione. Tak więc teraz jest czas na jego zbadanie.