TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Mauritius

Mauritius

niebo na ziemi

Mark Twain napisał kiedyś, że „najpierw powstał Mauritius, a potem niebo. Niebo zostało skopiowane z Mauritiusa”. W dużej części to prawda: Mauritius słusznie słynie z szafirowych wód, biało-białych plaż i luksusowych kurortów. Ale Mauritius jest o wiele bardziej atrakcyjny niż najbielsza plaża. Jest to miejsce, które wynagradza nawet najmniejsze próby eksploracji. Wędrówki po zalesionym i górzystym wnętrzu czy świetne miejsca do nurkowania i snorkelingu na morzu. Można wybrać się na wycieczki statkiem do prawie idealnych wysepek lub na wycieczki do ogrodów botanicznych i kolonialnych plantacji.

Mauritius to też wspaniałe miejsce dające możliwość obserwacji dzikiej przyrody. A prawdziwy Mauritius jest tak naprawdę z dala od nadmorskich kurortów – gorąca mieszanka różnych kultur i spokojne wioski rybackie. Tu nigdzie nie jest daleko.