TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Seszele

Seszele

przystań dla nowożeńców

Matka Natura była niewiarygodnie hojna wobec Seszeli, legendarnego raju, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim. Główną atrakcją Seszeli są czarujące plaże. Ale za to jakie plaże! Wykwintne wstążki białego piasku otoczone turkusowymi wodami i wsparte bujnymi wzgórzami, odgrodzone palmami i naznaczone wielkimi głazami w stylu Dalii.

Do najważniejszych aktywności turystów poza plażowaniem należą: nurkowanie i snorkeling. Jest to wspaniałe doświadczenie w tutejszych ciepłych wodach, pośród obfitego życia morskiego. Niewiele miejsc na planecie oferuje luksus nad oceanem, na takim poziomie jak Seszele.

Mahé to największa wyspa i brama wjazdowa na Seszele. Z kilkoma fantastycznymi kurortami, restauracjami i plażami, nie wspominając o małej stolicy Wiktorii. Ale jest to również najbardziej ruchliwa wyspa, z niesamowitymi Praslin i La Digue w odległości krótkiej przejażdżki łodzią.