TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka

surrealistyczne wzniesienia

Wyrastające z Atlantyku, około 500 km na zachód od Senegalu Wyspy Zielonego Przylądka, to oszałamiająca sieć wysp oferująca urzekające połączenie gór, plaż i spokojnych nadmorskich wiosek.

Na Santo Antão urwiste szczyty kryją przenikliwe zielone doliny kwiatów i trzciny cukrowej, idealne na epickie wędrówki. São Vicente jest domem dla kulturalnej stolicy wysp - Mindelo - pełnej barów i klubów muzycznych. Na Sal i Maio faliste, smagane wiatrem wydmy łączą się z indygo-niebieskim morzem na dziewiczych plażach z białym piaskiem.

Tymczasem rozległe Fogo i Brava na południowym zachodzie oferują własne cuda, od surrealistycznych krajobrazów wulkanicznych po błyszczące zatoki otoczone wysokimi szczytami. Poczuj nieustanny rytm muzyki z której słyną Wyspy Zielonego Przylądka i słynną morabezę (kreolska gościnność) mieszkańców, a zobaczysz dlaczego tak wielu tu przyjechało - i nigdy nie opuściło tego miejsca.