TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Tunezja

Tunezja

śródziemnomorska rozkosz

To tylko wąski klin wbity od północy w rozległy teren Afryki Północnej, ale Tunezja ma wystarczająco dużo historii i różnorodnego piękna przyrody, by obdarować kraj wielokrotnie większy.

Łagodne, otoczone piaskiem wybrzeże Morza Śródziemnego, pachnące jaśminem i morską bryzą, to miejsce, w którym ryby na Twoim talerzu są zawsze świeże, Tunezja jest doskonałym miejscem na proste wakacje w słońcu i nad morzem.

Ale poza plażami jest to ekscytujące i niedoceniane miejsce, w którym można odkryć różne kultury i niesamowite krainy: zalesione wybrzeża północy czy saharyjskie morza piasku południa. I to wszystko w zaledwie kilka dni.

Ataki terrorystyczne w 2015 r. wymierzone w zagranicznych turystów spowodowały szkody w przemyśle turystycznym. Tunezja wygrała z terroryzmem, a usunięcie przez zachodnie rządy zaleceń dotyczących podróży do tego kraju dało branży turystycznej szansę na rozpoczęcie odbudowy.