TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Zimbabwe

Zimbabwe

niesamowite spotkania z dziką przyrodą

Podróż do Zimbabwe poprowadzi Cię przez atrakcyjną mozaikę krajobrazów, od wysokich zboczy, równoważących się głazów i płonących drzew msasa, po spokojne miasta, bujne góry i pełne życia rzeki. Tutaj możesz dostrzec Wielką Piątkę (lamparta, lwa, nosorożca, słonia i bawoła) w parkach narodowych, odkryć stanowiska archeologiczne wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i podziwiać jeden z cudów świata przyrody, Wodospady Wiktorii.

Przez ostatnie dwie dekady niegospodarności rządu, przemocy politycznej i katastrofy gospodarczej Zimbabwe nadal przyjmowało gości z taką samą gracją i uprzejmością, z jakiej słynęli poprzednio. W rezultacie ci, którzy tu podróżowali, zwykle upierali się, że kraj ten jest jednym z najbezpieczniejszych, najbardziej przyjaznych i najbardziej spektakularnych krajów na kontynencie.

W 2017 roku odsunięto od władzy prezydenta Mugabe, a miliony mieszkańców Zimbabwe zaczęło żyć ekscytacją co może przynieść przyszłość. Ta euforia jest nadal wyczuwalna dla wszystkich odwiedzających ten wspaniały kraj.