TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Senegal

Senegal

pełen żywych kolorów

Choć jest to jeden z najbardziej stabilnych krajów Afryki Zachodniej, Senegal nie jest nudny. Położona na krańcu półwyspu, stolica kraju - Dakar, to oszałamiające, pełne gwarnych uliczek intro kraju. Elegancja spotyka się z tu chaosem, warczącym ruchem ulicznym, tętniącymi życiem targami i błyskającym stroboskopami życiem nocnym.

W północnym Senegalu, enigmatyczna metropolia Saint-Louis, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, kusi kolonialną architekturą i bliskością malowniczych parków narodowych. Petite Côte i Cap Skirring - szerokie pasma plaż proponują relaks aż do zapomnienia, a szeroka delta Casamance zaprasza do fascynujących podróży statkiem wśród zdumiewającej różnorodności biologicznej, w tym setek gatunków ptaków.

Niezależnie od tego, czy chcesz mieszać się z gwarem miejskiej Afryki, czy być sam na sam ze swoimi myślami i dźwiękami natury, znajdziesz swoje miejsce w Senegalu.