TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Mauretania

Mauretania

jałowa i piękna

Chociaż 470-milowe wybrzeże Atlantyku w Mauretanii, starożytne miasta saharyjskie i piaszczyste „morza” są rzadko odwiedzane przez turystów i oferują niewiele infrastruktury turystycznej, jest interesujących miejsc i zabytków które uważa się za główne atrakcje Mauretanii.

Nie ma wątpliwości, że Mauretania ma jedne z najwspanialszych krajobrazów kontynentu. Region Sahary Adrar, z miasteczkami karawan wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa, jest obecnie niedostępny ze względów bezpieczeństwa, ale usytuowany wzdłuż wybrzeż Park Narodowy Parc National du Banc d'Arguin, gdzie zimują miliony ptaków wędrownych czy szybko rozwijająca się stolica Nouakchott, gdzie na pustyni zakorzenia się nowoczesność czekają właśnie na Ciebie.

Mauretania ma jedną z najniższych na świecie gęstości zaludnienia, a ludność jest prawie równo podzielona między Maurów pochodzenia arabsko-berberyjskiego i czarnych Afrykanów, co daje ciekawą kombinację kulturową, która również jest częścią jej atrakcyjności.