TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Somalia

Somalia

starożytny artyzm

Kilkadziesiąt lat temu Somalia była magnesem dla podróżników i przy odrobinie szczęścia i powiewie wiatru przemian znów tak może być. Ale w tej chwili kraj nadal jest niebezpieczny dla obcokrajowców, a jego mieszkańcy, piękne miejsca i zniszczona infrastruktura wciąż wracają do zdrowia po ponad 25 latach brutalnej wojny domowej.

Sytuacja nie jest nie do opanowania. Pojawiają się coraz większe oznaki nadziei, a Mogadiszu, stolica kraju, przeżywa boom miejski dzięki ogromnym inwestycjom powracających Somalijczyków. Jeśli Somalia otworzy się na turystykę, odwiedzający ponownie będą mogli doświadczyć jej fascynującej kultury i cieszyć się jej naturalnymi atrakcjami, wygrzewać się na dziewiczych plażach i wędrować po suchych górach.