TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Kongo

Kongo

kraina leśnych słoni

Kongo to kraina parujących dżungli, w której ukrywa się połowa goryli nizinnych na świecie. To także kraina leśnych słoni oraz pohukujących i kołyszących się na gałęziach stad szympansów. Republika Konga jest o krok od stania się jednym z najlepszych miejsc ekoturystycznych w Afryce. Szczycąc się trzema doskonałymi i rzadko odwiedzanymi parkami narodowymi, w których wszystko jest atrakcją. Od luksusowego safari po buszowanie po lasach i biwakowanie na polanach. To pociągający kawałek Afryki Zachodniej, surowej i nieskrępowanej jak zew natury.

Jednak Kongo-Brazzaville (jak często nazywa się ten kraj w celu odróżnienia go od Demokratycznej Republiki Konga, na południe od rzeki Kongo) ma również przyjemnie spokojną stolicę w Brazzaville, kilka przyzwoitych plaż na wybrzeżu Atlantyku oraz ciepłą i przyjazną kongijską kulturę. Na tych, którzy są gotowi, by usłyszeć zew dzikiej przyrody - i nie boją się przygody - Kongo czeka.