TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Sudan

Sudan

więcej piramid niż w Egipcie

Obudź się o świcie pod złotymi piramidami dawnych boskich królów, przemierz palącą pustynię do miejsca, gdzie dwa Nile stają się jednym i zobacz jak milion krwistoczerwonych ryb roi się w ogrodach koralowych. Niezależnie jak na to spojrzysz, nie da się zaprzeczyć, że wśród rozległych wzgórz piasku Sudanu leżą skarby, które reszta świata dopiero zaczyna odkrywać. Dla nielicznych podróżników, którzy tu zapuszczają się, Sudan jest fantastyczną niespodzianką.

Odwiedzający niezmiennie zgadzają się, że Sudańczycy należą do najbardziej przyjaznych i gościnnych ludzi na ziemi. Chociaż trwające konflikty oznaczają, że część tego ogromnego kraju pozostaje poza zasięgiem, a północny wschód jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc na świecie.

Niezależnie od tego, czy spieszysz się przemierzając Afrykę z Kairu do Kapsztadu, czy spędzisz wolny miesiąc chłonąc historię i gościnność, wizyta w Sudanie jest niezapomnianym przeżyciem.