TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Ghana

Ghana

„Afryka dla początkujących”

Okrzyknięta złotym dzieckiem Afryki Zachodniej, Ghana zasługuje na swoje miejsce w szeregu. Jest jednym z wielkich sukcesów Afryki. Kraj ten czerpie korzyści ze stabilnej demokracji, szybkiego tempa rozwoju i niesamowitej energii mieszkańców.

Ghana jest czasem określana mianem „Afryka dla początkujących”, ze względu na przyjazne plaże, rozbudowane zaplecze, bogatą kulturę i tętniące życiem miasta, a także różnorodną przyrodę, łatwy transport i przyjaznych mieszkańców. Łatwo tu przyjechać na tydzień lub miesiąc, ale żadna podróż nie może się zakończyć bez wizyty w nadmorskich fortach Ghany, przypominających o historii, która określa nasz współczesny świat.

Z kolei podróżując na północ, możesz poczuć się, jakbyś przybył do innego kraju. Z inną religią, geografią i praktykami kulturowymi. Istota kraju powoduje, że ta różnorodność istnieje tu harmonijnie i całkowicie naturalnie.