TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Erytrea

Erytrea

kraj przesiąknięty religią

Erytrea jest historycznie intrygującym i kulturowo fascynującym krajem w Afryce. Dla tych, którzy pragną miejsc unikających utartych szlaków, oferuje zarówno wyzwania, jak i emocje, z unikalnym połączeniem atrakcji przyrodniczych i kulturowych. Pomimo trudnej sytuacji politycznej i gospodarczej oraz dziwnych ograniczeń w podróżowaniu, kraj ten pozostaje jednym z najbardziej inspirujących miejsc w Afryce, szczególnie dla podróżników, którzy chcą „czegoś innego”.

Erytrea zachwyca turystów swoją scenerią, od kwintesencji abisyńskich krajobrazów – skarp i płaskowyżów - po opuszczone, pustynne plaże wybrzeża Morza Czerwonego. Kulturowo Erytrea jest tyglem. Według standardów afrykańskich to tylko niewielki kraj, ale zamieszkuje go kalejdoskopowa gama grup etnicznych. Znajduje się tu także przebogaty wachlarz stanowisk archeologicznych, które opowiadają tomy historii. A wisienką na torcie jest Asmara, urocza stolica Erytrei w stylu art deco.