TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Sahara Zachodnia

Sahara Zachodnia

odrobina koloru

Po przekroczeniu skalistych i opuszczonych obszarów hamady (kamienistej pustyni) na południe od Tarfaya - miasto Dakhla w Saharze Zachodniej jest kusząco-relaksującym celem podróży. Dodatkowymi cechami są: Ocean Atlantycki w kolorze kobaltu, porozrzucane tu i ówdzie palmy, przyjemna nadmorska promenada i płytka laguna usiana wysepkami.

Niedawna hiszpańska przeszłość regionu leniwie odbija się echem w kawiarniach i restauracjach, a nieograniczone możliwości kiteboardingu przyciągają do Sahary Zachodniej międzynarodowych gości poszukujących bardziej energicznych wrażeń.

W Saharze Zachodniej, niewielka grupa pionierów emigrantów opracowuje ekologiczne i przyjazne dla środowiska wycieczki eksplorujące lagunę i otaczającą ją pustynię.