TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Uganda

Uganda

tam, gdzie wznoszą się góry

Dzięki gobelinowi krajobrazów, doskonałym miejscom na obserwację dzikiej przyrody i gościnnym mieszkańcom, Uganda skrywa wiele w granicach jednego małego kraju. Uganda jest lokalizacją najwyższego pasma górskiego Afryki (Rwenzoris), źródeł Nilu, najdłuższej rzeki świata i największego jeziora na kontynencie (Victoria Nyanza).

Rafting the Nil oferuje światowej klasy przygodę z adrenaliną, ale najbardziej kultowym doświadczeniem w kraju jest śledzenie goryli górskich w ich mglistym, naturalnym środowisku. A jeśli chcesz zobaczyć Wielką Piątkę, przekonasz się że przyroda jest tu zarówno różnorodna jak i olśniewająca.

Wyłaniająca się z cienia mrocznej historii Ugandy turystyka przywraca blask „perle Afryki”. Uganda pozostaje jednym z najbezpieczniejszych miejsc na kontynencie - z wyjątkiem hipopotama zakradającego się na kemping. Tutaj znajdziesz wszystko, co kontynent afrykański ma do zaoferowania. Nie dość że w dobrej cenie, to jeszcze przy mniejszej liczbie odwiedzających.