TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Rwanda

Rwanda

w pierwszym rzędzie przy dżungli

Rwanda jest znana jako Le Pays des Mille Collines (Kraina Tysiąca Wzgórz), dzięki nieskończonym górom w tym malowniczym małym kraju. Nigdzie góry nie są bardziej majestatyczne niż wulkany Virunga na północnym zachodzie Rwandy.

Wśród lasów bambusowych ukryte są jedne z ostatnich siedlisk goryli górskich na świecie. A jeśli chcesz zmienić scenerię, brzegi jeziora Kivu kryją jedne z najlepszych plaż śródlądowych na kontynencie. Park Narodowy Nyungwe Forest z kolei chroni rozległe połacie górskich lasów deszczowych i jest domem dla wielu naczelnych. Ale Rwanda to nie tylko małpy - stolica Kigali jest bezpieczna i wysublimowana.

Chociaż nazwa Rwanda może przywoływać wspomnienia przerażającego ludobójstwa, które zbrutalizowało ten kraj w 1994 roku, to jednak tamte wydarzenia są już dawno za nami, a kraj ma obiecującą i dynamiczną przyszłość. Rwanda pozostaje stabilna, turystyka ponownie odgrywa kluczową rolę w gospodarce i poczujesz się tu mile widziany.