TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

ogrom wyboru

Którą z Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych wybrać na słoneczne wakacje? Każda oferuje plaże usiane hamakami, muszlami i niedorzecznie błękitną wodę. Jednak każda ma też inne wnętrze.
St Thomas ma więcej kurortów i oferuje więcej sportów wodnych, niż możesz wyliczyć. Jest też najbardziej rozwiniętą wyspą, z oszałamiającym ruchem statków wycieczkowych.
St John jest w dwóch trzecich swojego obszaru pokryta parkiem o wysublimowanych wybrzeżach, gotowych do uprawiania turystyki pieszej i snorkelingu. Jest liderem w ochronie środowiska i przyciąga bardziej aktywne grono turystów.
Największa Virgin, St Croix, zachwyca nurków i amatorów rumu. Jest to najbardziej oddalona wyspa i oferuje największe zanurzenie w lokalnej kulturze.
Którąkolwiek wybierzesz, przygotuj się na rytmy reggae, curry i małe piwka słodzone mango. To są wszystko terytoria Stanów Zjednoczonych, ale na miejscu wydaje się, że USA są bardzo oddalone od tego pięknego świata.