TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Anguilla

Anguilla

rejs katamaranem

Anguilla to wyspa otoczona połyskującymi plażami z białym piaskiem w cieniu palm kokosowych i morskich fal. To także miejsce wypełnione kolorowymi barami plażowymi serwującymi skwierczące grille, zadziorne poncze z rumem i grające na żywo reggae. Anguilla to spełnienie karaibskich marzeń. Jej krystalicznie czyste wody i tętniące życiem rafy oferują spektakularne nurkowanie z rurką, pływanie kajakiem ze szklanym dnem i żeglowanie na wysepki i atole rozrzucone na morzu.

Bogata i zróżnicowana historia wyspy sięga czasów osadnictwa Indian i Arawaków, a niezwykła sztuka naskalna wciąż jest odkrywana w miejscach takich jak Park Narodowy Fountain Cavern. W przeciwieństwie do wielu pobliskich wysp, płaski teren ułatwia poruszanie się samochodem, rowerem lub quadem.

Oczywiście jest pewien haczyk. Anguilla nie jest tanim celem podróży. Luksusowe hotele i prywatne wille zaspokajają potrzeby osób podróżujących własnymi samolotami, pragnących spędzić wakacje poza zasięgiem radaru. Odwiedź Anguillę poza sezonem, aby poczuć smak raju w bardziej przystępnej cenie.