TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Bahamy

Bahamy

szansa na relaks

Rozciągnięte między głębinami północnego Atlantyku a wschodnim wybrzeżem Florydy Bahamy - nie są technicznie częścią Karaibów. Obejmują ponad 700 zamieszkanych wysp subtropikalnych i 2400 niezamieszkanych. Wszystkie są przepiękne, otoczone spektakularnymi koralowcami i bezdennymi rowami oceanicznymi. Od piaszczystego i modnego zgiełku Nassau, po rozległe namorzyny Andros, można tu znaleźć zadziwiający wachlarz plaż, raf koralowych, lasów i historycznych miast. A wszystko to w zasięgu godziny lotu.

Bahamy są drogim celem podróży, ale bez względu na to, czy żeglujesz po przepełnionych historią Abacos Loyalist Cays, imprezujesz w kurorcie Atlantis Paradise Island, pływasz z dzikimi świniami czy wylegujesz się na różowych piaszczystych plażach Eleuthera, nigdy nie zapomnisz tych wyjątkowych wakacji.