TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Saint Vincent i Grenadyny

Saint Vincent i Grenadyny

spokojne wody

Już sama nazwa Saint Vincent i Grenadyny przywołuje wizję egzotycznego, idyllicznego życia na wyspie. Wyobraź sobie łańcuch wysp w sercu Morza Karaibskiego, niezagracony turystyczną eksploatacją, z białymi piaszczystymi plażami na bezludnych wyspach i błękitną wodą leniwie docierającą do brzegów.

Choć może to brzmieć jak plac zabaw dla bogatych i sławnych, nie potrzebujesz własnego jachtu, aby cieszyć się z pobytu tutaj. W rzeczywistości tanie promy sprawiają, że samodzielne odkrywanie tego archipelagu to pestka, a przy tak wielu wyspach do wyboru, na pewno znajdziesz taką, która idealnie spełni Twoje potrzeby.

Kraj ten słynie z wysp i plaż, ale oferuje coś więcej niż tylko relaks w hamaku. Są tam wulkany, na które można się wspiąć, orzeźwiające wodospady do odkrycia i wspaniałe możliwości wędrówek.