TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Bermudy

Bermudy

ukryte przygody

Skąpane w balsamicznych turkusowych wodach Morza Sargassowego, Bermudy, otoczone są zdradliwymi rafami, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Pastelowe domy i okazałe rezydencje tonące w bujnej zieleni i pachnących plumeriach i bugenwillach, dodają Bermudom wrażenia miejsca z poprzedniej epoki.

Bermudy są jak elegancki kawałek wiejskiej Anglii przeniesiony w cieplejszy klimat. Ale są znacznie bardziej zróżnicowane. Z wpływami brytyjskimi, północnoamerykańskimi, afrykańskimi, portugalskimi i zachodnioindyjskimi, które dodają wyjątkowego kulturowego melanżu. Pomimo niewielkich rozmiarów, muzea i galerie sztuki na Bermudach dodają odrobinę miejskiego wyrafinowania, a liczne forty przyciągają miłośników historii. Zróżnicowana topografia sprawia, że Bermudy są idealne do wszelkiego rodzaju sportów wodnych, pieszych wędrówek, golfa, lub po prostu by poleniuchować na różowym piasku malowniczej plaży.