TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Honduras

Honduras

trochę witaminy D

Honduras to białe plaże otoczone drugą co do wielkości rafą koralową na świecie, porośnięte dżunglą góry poprzecinane spływającymi wartko rzekami z białą wodą i domem dla zdumiewającej liczby gatunków ptaków, wyniosłe ruiny Majów, kolonialne, brukowane wioski, świeże owoce morza z grilla na plaży… Tak , wszystko to znajduje się w Hondurasie, kraju jest często przemierzany w pośpiechu lub całkowicie unikany ze względu na niebezpieczny wizerunek.

Po dekadzie, w której kraj wpadł w wir straszliwej przemocy, Honduras bardzo zdecydowanie rozpoczął wyjście z otchłani. Podczas gdy wyzwania, które stoją przed rządzącymi, są nadal znaczące, a podróżowanie tutaj nadal oznacza wyboistą „jazdę bez trzymanki”, sprawy nie wyglądały tak dobrze od lat. Najważniejsze to uważać w miastach. Kraj z pewnością nie jest dla osób o słabych nerwach, ale poza tym Honduras jest ponownie otwarty dla biznesu i tylko czeka na odkrycie.