TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Haiti

Haiti

wycieczka po zatoce

Spokojne plaże, grzmiące wodospady i porośnięte sosnami góry zdobią zróżnicowany i uderzający krajobraz Haiti, który z łatwością rywalizuje z naturalnym pięknem, które można znaleźć w innych częściach Karaibów. W Haiti miała miejsce jedyna na świecie udana rebelia niewolników, więc muzyka, sztuka i kultura, które są z nią związane, czynią Haiti całkowicie wyjątkowym.

Najpopularniejsze wyrażenie na Haiti może Cię zaskoczyć. To „pa gen problem”, co oznacza „nie mam problemu”. Haitańczycy używają go w najróżniejszych sytuacjach: odpowiadając na podziękowania, zapewniając o dobrym samopoczuciu, wypełniając niezręczną ciszę.

Pomimo częstych zmagań Haiti, z klęskami żywiołowymi, dumni Haitańczycy szczerze używają tego wyrażenia, podkreślając niesamowitą radość z życia i doceniania tego, co mają. A to całkiem sporo.