TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Kajmany

Kajmany

spotkanie przyjaciół z płetwami

Każdego roku Kajmany odwiedza około 2,5 miliona turystów. Większość z nich to pasażerowie statków wycieczkowych, którzy przed wypłynięciem z portu spędzają kilka godzin na zakupach, opalaniu się lub pływaniu z płaszczkami. Inni podążają w kierunku Seven Mile Beach, by cieszyć się ośrodkiem all inclusive na jednym z najpiękniejszych piaszczystych plaż na Karaibach. A kilku szczęśliwców zapuszcza się dalej…

Odwiedź North Side i Sister Islands, aby odkryć bujne lasy, różnorodne ptactwo, tajemnicze jaskinie i dziewicze plaże. Pod falami znajdują się z kolei niesamowite podwodne ściany i łatwo dostępne wraki statków. Wystarczy odrobina wysiłku, aby odkryć największe skarby Kajmanów: serdeczną gościnność i fantastyczne zjawiska naturalne nad i pod morzem.

Kajmayn to niezaprzeczalnie kosmopolityczne miejsce - prawie połowa populacji pochodzi z innych krajów - ale jego bogata lokalna kultura żyje i ma się dobrze, szczególnie w Bodden Town, East End i Cayman Brac.