TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Gwadelupa

Gwadelupa

orzeźwiająca kąpiel

Gwadelupa to archipelag składający się z kilkunastu wysp muśniętych słońcem i zróżnicowane miejsce na wakacje. Pełne wszystkiego. Od bezludnych plaż po otoczone dżunglą góry. Dwie główne wyspy tego kraju wyglądają jak skrzydła motyla i łączy je tylko kilka mostów oraz namorzynowe bagna. Grande-Terre, wschodnia z dwóch wysp, ma szereg miasteczek plażowych, które oferują odwiedzającym światowej klasy połacie piasku do wylegiwania się i mnóstwo aktywności fizycznej. Górzysta Basse-Terre, zachodnia wyspa, jest domem dla gęstego, bujnego Parc National de la Guadeloupe, pełnego wodospadów i zwieńczonego spektakularnym wulkanem La Soufrière.

Gwadelupa, to także małe przybrzeżne wyspy - Les Saintes, Marie-Galante i La Désirade, które dają odwiedzającym przedsmak przeszłości Gwadelupy. To jedne z najbardziej sugestywnych i nietkniętych miejsc na Francuskich Antylach.