TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Martynika

Martynika

kolorowe wybrzeże

Nad utworzoną przez wulkan Martyniką wciąż tli się Mont Pelée, wulkan który w 1902 roku zniszczył dawną stolicę St-Pierre. Martynika jest kosmopolityczną i wyrafinowaną wyspą, oferującą uderzającą różnorodność krajobrazów i atmosfer. Szczyci się doskonałej jakości plażami, świetnymi szlakami do wędrówek, wspaniałymi doznaniami kulinarnymi, ogromnym wachlarzem aktywności fizycznych i barwnym życiem kulturalnym.

Chociaż Martynika w niektórych miejscach cierpi z powodu przeludnienia i rozrostu miast, szczególnie w ruchliwej stolicy Fort-de-France i wokół niej, to wyspa staje się bardziej spokojna, gdy skierujemy się na północ lub południe. Najbardziej spektakularna jest porośnięta lasem deszczowym górzysta północ, ale południe ma sporo cudów natury, w tym urocze zatoki i kilometry wspaniałych plaż. Dodaj do tego odrobinę galijskiej radości życia, a zrozumiesz, dlaczego tak wielu ludzi kocha Martynikę.