TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Dominika

Dominika

odosobnione odkrycia

Niezależnie od tego, czy przybywasz na Dominikę drogą morską, czy lotniczą, prawdopodobnie pierwsze wrażenie będzie podziwem dla majestatu tego miejsca, z którym może konkurować jedynie kilka wysp na Karaibach. Nazywana „wyspą natury” Dominika przyciąga podróżników i eko-poszukiwaczy przygód swoim wrzącym jeziorem, wulkanami otoczonymi lasami deszczowymi, gorącymi źródłami siarkowymi, wspaniałymi miejscami nurkowań i pierwszym długodystansowym szlakiem na Karaibach.

Dominika, anglojęzyczna wyspa wciśnięta między francuskojęzyczną Gwadelupę a Martynikę. Pod względem rozwoju znajduje się na innej drodze od swoich sąsiadów. Bez dużego terminalu wycieczkowego i lotniska, które może obsługiwać nawet loty średniodystansowe. Oznacza to, że tradycyjny charakter wyspy został znacznie lepiej zachowany niż gdziekolwiek indziej na Małych Antylach.

Huragan Maria dokonał spustoszenia na Dominice w 2017 roku, które wyspa odczuła boleśnie, ale szybko i zdecydowanie się regeneruje.