TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Saint-Barthélemy

Saint Barthélemy

raj dla bogaczy

Na przepełnionych skarbami Karaibach Saint Barthélemy (lub, jak to się lokalnie nazywa, St-Barth) to klejnot o wielu obliczach. Ta przepiękna wyspa łączy francuskie wyrafinowanie z pofałdowanym tropikalnym krajobrazem odizolowanych połaci nasączonych słońcem i jedwabistych piasków, smaganych wiatrem klifów, zielonych wzgórz, kwitnących ogrodów pełnych bugenwilli, hibiskusa i pachnących plumerii oraz turkusowych zatok usianych jachtami.

Dzięki tak wymarzonej scenerii St-Barth jest, miejscem wybieranym przez bogatych, znanych i pięknych ze względu na spokojne tempo, luksusowe małe hotele, butiki znanych projektantów i znakomite restauracje. Ale chociaż St-Barth jest niezaprzeczalnie drogim celem podróży, wszystkie plaże są dostępne publicznie i bezpłatne, a atrakcje takie jak surfing, windsurfing i kitesurfing, żeglarstwo, nurkowanie i snorkeling są tutaj łatwo dostępne. Jeśli przyjedziesz poza sezonem, możesz zdobyć o wiele taniej fantastyczne oferty zakwaterowania.