TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Saba

Saba

raj dla nurków

Gęsta roślinność otaczająca dramatyczne urwiska i doliny sprawiła, że Saba była to idealna na odegranie Wyspy Czaszek w oryginalnym filmie King Kong z 1933 roku. Niektóre ze scen osadzonych głęboko w dżungli również nakręcono tutaj. Pośród liści, położone są maleńkie główne wioski i stolica. The Bottom to z kolei port urzekający tradycyjnymi domami z białego drewna z czerwonymi dachami i zielonymi okiennicami.

Poniżej linii wodnej leży kolorowe królestwo koralowców pełne rekinów, żółwi i świetlistych ryb tropikalnych. Nurkowanie z akwalungiem jest tutaj praktykowane, ale istnieje również możliwości bezpłatnego nurkowania, snorkelingu lub pływania w jednej z dwóch zatoczek oceanicznych. Saba to łatwa jednodniowa wycieczka z sąsiednich wysp, ale jej wyjątkowy surowy krajobraz i zadziwiające ekosystemy wodne wynagradzają dłuższą eksplorację.