TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Turks i Caicos

Turks i Caicos

czas płynie wolno

Wyspy Turks i Caicos, ukrywające się na południowym krańcu Archipelagu Bahamów, wymykają się radarom większości podróżników. Jednak ten słabo zaludniony ciąg niskich piaszczystych zatoczek szczyci się jednymi z najbardziej spektakularnych raf koralowych i plaż na świecie i stał się prawdziwym miejscem dla turystyki luksusowej. Tempo życia jest tu spokojne, lokalne powitanie autentyczne, a nurkowanie prawdziwie nie z tego świata.

Providenciales to tętniące życiem epicentrum tego wszystkiego. Jednak poza wspaniałymi plażami i światowej klasy kurortami znajdziesz tu lokalne festiwale, otoczone dżunglą ruiny, doskonałe nadmorskie bary, a nawet ślady pierwszego w Europie odkrycia Nowego Świata.

Udaj się na mniej zaludnione wyspy, a będziesz oczarowany kolorowymi migawkami minionej kolonialnej świetności. Zobacz coroczną migrację tysięcy humbaków, zastanów się nad wyborem jednej z opuszczonych plaż i bądź zmuszony do porzucenia tempa współczesnego życia .