TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Saint Kitts i Nevis

Saint Kitts i Nevis

zapierająca dech sceneria

Saint Kitts i Nevis to ciepły i gościnny kraj na dwóch wyspach łączący w sobie piękne plaże z imponującymi górami, aktywności na lądzie i wodzie oraz bogatą historię. Lokalni mieszkańcy są przyjaźni i uwielbiają wspólnie spędzać czas na rozmowach.

Obie wyspy oferują wiele podobnych doznań, różnią się jednak szczegółami. St Kitts jest większe i bardziej komercyjne. Od tętniącego życiem Basseterre i jego ogromnego terminalu wycieczkowego Port Zante po imprezy i kurorty Frigate Bay. Po drugiej stronie Narrows, spokojne Nevis to pojedyncza wulkaniczna góra otoczona garścią wspaniałych plaż i malutką stolicą kolonialną Charlestown. Spacery na łonie natury prowadzą do zielonych, górnych części szczytu, oraz oglądania dobrze zachowanych budynków na plantacjach cukru, a obecnie luksusowych hoteli.