TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Kiribati

Kiribati

stolica światowego wędkarstwa

Kiribati jest dla podróżników. Dla tych, których pasją jest odkrywanie i poznawanie. Dla ludzi, którzy lubią przygodę poza turystycznym szlakiem. Miejsca, w których niewielu było wcześniej oraz dla ludzi, którzy chcą poznać kraj - a nie tylko go zobaczyć. Kiribati podważy Twój pogląd na to, jak powinno wyglądać życie i pokaże mniej skomplikowany sposób życia, w którym rodzina i społeczność są na pierwszym miejscu.

Położone na wschodzie równikowego Pacyfiku Kiribati, oferuje światowej klasy wędkarstwo z wyspy Kiritimati. Na zachodzie znajduje się Grupa Wysp Gilberta, które oferują niesamowite i wyjątkowe doświadczenia kulturowe. Stolica kraju, Tarawa, pełna jest zabytków i eksponatów, które pamiętają jedną z najkrwawszych bitew II wojny światowej - bitwę pod Tarawą.

Jeśli zdecydujesz się na przyjazd tu, zachęcamy do odkrywania Kiribati, aby doświadczyć wielu rozkoszy. South Tarawa nie powinna być jedynym Atolem, który odwiedzasz, gdy masz 33 do wyboru, nawet pobliska Północna Tarawa oferuje zupełnie inną perspektywę.